نشاط علم پویا یکی از بهترین دبستان های شرق تهران

بهترین دبستان شرق تهران

انتخاب صحیح مدرسه و یا پیش‌دبستانی تاثیر بسزایی در زمینه تحصیل کودکان دارد. از جمله بهترین مدارس موجود در تهران می‌توان به بهترین دبستان شرق تهران ؛ دبستان نشاط علم پویا اشاره نمود که برای پسران طراحی شده است و دارای کادر مجربی از پرسنل برجسته همراه با برنامه‌های آموزشی و فوق برنامه بسیار زیاد است. در این مقاله به معرفی مدرسه نشاط علم پویا، بهترین دبستان شرق تهران و تمامی خدمات آموزشی که ارائه می‌دهد؛ خواهیم پرداخت تا شما عزیزان شناخت بهتری نسبت به آن پیدا نمایید.

بهترین دبستان شرق تهران

انتخاب صحیح مدرسه چه اهمیتی دارد؟

مدرسه یک جایگاه بسیار مهم برای رشد شخصیت، شکل‌گیری استعداد‌ها و شکوفایی کودکان می‌باشد. انتخاب صحیح آن موجب می‌گردد تا در آینده فرزند شما بتواند در اجتماع سربلند گردد و به فردی موفق تبدیل شود. بهترین دبستان شرق تهران یعنی دبستان نشاط علم پویا را بایستی در زمره بهترین دبستان‌های موجود در شرق تهران دانست.

بهترین دبستان شرق تهران

در هنگام انتخاب مدرسه بایستی چه مواردی را در نظر داشت؟

مدرسه پس از خانه به عنوان مهم‌ترین جایگاه شکل‌گیری شخصیت کودک به حساب می‌آید. به همین دلیل؛ در هنگام انتخاب آن مخصوصا اگر به دنبال پیدا کردن بهترین دبستان شرق تهران هستید؛ بایستی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

بررسی کادر مجموعه: کادر مجموعه مخصوصا معلمان خبره، مدیر با سابقه مدیریت بالا و ناظم‌های حرفه‌ای نقش و تاثیر بسزایی در پیشرفت و ارتقا یک مدرسه را برعهده دارند. در پیش‌دبستانی و دبستان نشاط علم پویا از مجرب‌ترین و بهترین دبیران با تجربه که تمامی آن‌ها جزو طراحان برتر در طراحی سوالات گاج، کانون فرهنگی آموزش و غیره می‌باشند کمک گرفته شده است.

بهترین دبستان شرق تهران

مدیریت مدرسه نشاط علم پویا

هم‌چنین خانم زهرا نوروزی به عنوان موسس و مدیرعامل مجموعه نیز ۳۸سال سابقه مدیریت مدارس ابتدایی، مسئولیت مدیریت سایر مدیران و غیره را در بر عهده داشته‌اند و همین امر سبب شده تا نشاط علم به عنوان بهترین دبستان شرق تهران پسرانه شناخته شود.

استفاده از رویکرد نوین و جدید کوچینگ آموزشی: روش‌های قدیمی آموزش در دنیای امروزی کاملا منسوخ شده‌اند و امروزه کودکان دوست دارند تا در کنار بازی اقدام به یادگیری مفاهیم جدید نمایند. در بهترین دبستان شرق تهران؛ نشاط علم پویا از جدیدترین رویکرد آموزشی یعنی کوچینگ آموزشی استفاده می‌گردد. این بدان معناست که معلمان زبده و برجسته مجموعه تنها هدف آموزش یک مطلب و اجبار دانش‌اموزان به یادگیری را برعهده ندارند و زمینه ترغیب و شوق و انگیزه را هم در آن‌ها فراهم می‌کنند.

زهرا نوروزی

به عبارتی دیگر در بهترین دبستان شرق تهران کودکان با بهترین و زیباترین روش‌ها درس‌ها را فرا می‌گیرند که این امر یادگیری موثر و آسانی را فراهم نموده است. چرا که هدف اصلی ما فراهم‌سازی شادی و آرامش فرزندان شما عزیزان است.

از طرفی دیگر در دبستان نشاط علم پویا که به عنوان اولین دبستان پسرانه مهارت محور با رویکرد کوچینگ آموزشی شناخته شده است، انواع آموزش‌های تحصیلی به صورت حضوری بر پایه یادگیری با اصل مهارت محوری، هم‌چنین آموزش به شیوه بازی و خلاقانه  استفاده می‌گردد که شیوه‌ای نوین و عالی برای یادگیری محسوب می‌گردد.

مدیر واحد 1

مدیر واحد 1 دبستان نشاط علم پویا سرکار خانم هدیه نعیمی با 12 سال سابقه کار آموزشی ، 5 سال معاون آموزشی دبیرستان دخترانه تلاش ، 6 سال مدیر متوسطه دوم دبیرستان تلاش ، 5 سال مسئول آموزش دبستان نشاط علم پویا ،لیسانس مهندسی شهرسازی ، فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی می با شند .

بهترین دبستان شرق تهران

مدیر واحد 2

مدیر واحد 2 دبستان نشاط علم پویا سرکار خانم هدی نعیمی با 12 سال سابقه کار آموزشی ، 5 سال موسس و مدیر پیش دبستان شادی ، 10 سال موسس و مدیر پیش دبستان شقایق ،5 سال آموزگار پیش دبستان شقایق ،لیسانس مهندسی معماری ، فوق لیسانس مهندسی معماری می باشند .

هدی نعیمی

اینکه همیشه کودک در مدرسه حضور پیدا کند و درس و تکلیف خود را انجام دهد؛ کار چندان خارق‌العاده‌ای نیست. فلذا در دبستان پسرانه نشاط علم پویا که بهترین دبستان شرق تهران شناخته شده است؛ انواع کلاس‌های فوق برنامه برگزار می‌گردد.

در کنار هدف اصلی یعنی آموزش در بهترین مدرسه تهران از برنامه‌های بسیار زیاد و متنوعی مانند آموزش زبان انگلیسی، آموزش چرتکه، روباتیک، برنامه‌نویسی نیز استفاده می‌گردد.در کنار تمامی این فوق برنامه‌ها از برنامه‌های دیگری مانند انواع اردو‌های آموزشی و برنامه‌های تفریحی مختلف مانند سینما و آب پاشونک هم کمک گرفته می‌شود.

برگزاری دوره‌ها در پایگاه‌های تابستانه مجموعه:

در تابستان‌ها نیز به منظور سرگرم نمودن بچه‌ها یکسری دوره‌های مختلف آموزشی همراه با محوریت شادی و آموزش در بهترین دبستان شرق تهران به شرح زیر برگزار می‌شوند:

کلاس فوتبال در ۱۲ جلسه در روز‌های یکشنبه و سه شنبه

کلاس شطرنج در ۱۲ جلسه در روز‌های یکشنبه و سه شنبه

کلاس مونته سوری در ۱۲جلسه در روزهای یکشنبه و سه شنبه

کلاس فن بیان در ۱۲جلسه در سه شنبه و یکشنبه هر هفته

کلاس کارگاه نجاری موجود در بهترین مدرسه شرق تهران نیز که در ۱۲جلسه و در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته برگزار می‌گردد.

مهارت چوب‌بری و نجاری را در کودک شما شکل می‌دهد .

بهترین دبستان شرق تهران

اگر دل‌تان می‌خواهد کودتان مهارت خوشنویسی را به خوبی فراگیرد؛ شرکت در این کلاس ۱۲جلسه‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهیم که در همان روز‌های یکشنبه و سه شنبه در بهترین دبستان شرق تهران برگزار می‌گردد.

بهترین دبستان شرق تهران

زبان انگلیسی را بایستی یکی از مهارت‌های مهم در دنیای امروزی دانست که بر همین اساس در یک دوره ۱۲جلسه عزیزان شما را به شیوه‌ای نوین با این مهارت آشنا خواهیم نمود.

اگر کودک شما ریاضی را به خوبی یاد نمی‌گیرد؛ شرکت در کلاس عالی و هیجان ‌انگیز ریاضی خلاق را در ۱۲ جلسه آموزشی به شما در بهترین دبستان شرق تهران پیشنهاد خواهیم نمود.

سفال‌گری وخلق چیز‌های مختلف از گل لذت بالایی دارد که در صورت تمایل به شرکت در این دوره ۱۲ جلسه کودک شما می‌تواند با دستان کوچک خود اشیای مختلفی را خلق نماید.

بهترین دبستان شرق تهران

لازم به ذکر است که تمامی کلاس‌های یاد شده در میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان فرجام غربی، پلاک ۸۸۰ و در تاریخ‌های ۱۱تیر تا ۱۷مرداد برگزار خواهند شد.

نزدیکی به محل سکونت: امروزه بایستی باور قدیمی مدرسه خوب در نزدیک محل سکونت را کنار گذاشت. زیرا؛ انتخاب غلط مدرسه کودک را از موفیت‌های آینده باز می‌دارد. شما عزیزان می‌توانید برای ثبت نام فرزندان خود به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام نمایید. ازطریق سایت ما می‌توانید اطلاعات کامل و جامع‌تری را در رابطه با بهترین دبستان شرق تهران کسب نمایید.

بهترین دبستان شرق تهران

شهریه متعارف:

در کنار تمامی این خدماتی که ذکر نمودیم، بهترین دبستان شرق تهران دارای شهریه‌ای بسیار مناسب است تا تمامی افراد در هر قشری بتوانند از خدمات آن استفاده نمایند.

چرا بایستی دبستان نشاط علم پویا را انتخاب نماییم؟

اگر دوست دارید تا کودک دلبند شما در کنار شادی، بازی و تفریح بتواند در کنار جمع خبره‌ای از متخصصین و کادر برجسته مطالب آموزشی را به سرعت فراگیرد؛ پیشنهاد می‌کنیم همین حالا کودک دلبندتان را در بهترین دبستان شرق تهران؛ نشاط علم پویا ثبت نام نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.